Вирощування пізньої білокачанної капусти

2021-07-26

Капуста білокачанна — універсальна культура, яка при правильній агротехніці здатна давати високі врожаї. І хоча на ринку продукція коштує не дорого, вона не потребує захищеного ґрунту, а спокійно росте на грядках. Завдяки тому, що існують сорти ранніх, середньостиглих і пізніх термінів дозрівання, вирощувати капусту вигідно фермерам для продажу, адже давати врожай різні гібриди будуть протягом усього сезону. Але і городникам зручно вирощувати пізню капусту — вона відрізняється високою лежкістю, а качани підходять для квашення і приготування різних страв. Тому варто краще розібратися в тому, як вирощувати пізню капусту білокачанну, щоб отримати максимальний урожай.

Вибір сорту або гібриду капусти

Перш, ніж висівати насіння, потрібно розібратися, які гібриди культури підходять для цих цілей.

Галаксі f1 — гібрид, який радує своєю врожайністю багатьох фермерів. Вегетація триває до 110 днів, а плоди можуть довго лежати і не псуватися. Плоди округлі, однорідні, мають зелений із сірим відтінком колір. Качани підходять для переробки і приготування страв. Галаксі f1 може рости на збіднених ґрунтах, легко переносить скачки температури. Насіння сходить дружно, рослини стійкі до хвороб, а плоди — мають високу якість.

Сапфір f1 — період вегетації також триває близько 110 днів. Збирати врожай можна в кінці серпня або на початку вересня в залежності від термінів посіву. Посівши насіння пізніше, можна зібрати урожай у жовтні і відправити плоди на зберігання - вони можуть зберігатися близько 6 місяців. Колір капусти зелений із сірим відтінком, форма округла, однорідна. Середньої жорсткості лист дозволяє зберігати гібрид довгий час.

Леннокс f1 — ще один пізній гібрид, який дозріває за 140 днів. Незвичайна овальна форма качанів привертає увагу. Вага плоду близько 5 кг, має ущільнену структуру. Відрізняється стійкістю до посухи, тому оптимальний для вирощування на півдні. Плоди мають високі смакові якості, без гіркоти. У прохолодному місці можуть зберігатися до 8 місяців.

Захист рослин від шкідників і хвороб

Найбільш поширений шкідник капусти — це трипс. Дрібний шкідник, який не відразу помітний на рослинах, тому здатний завдати непоправної шкоди посівам. Трипси зимують на рослинних рештках, а навесні спочатку поселяють на бур'янах, а потім перекочовують на культурні рослини. Після ураження трипсами капуста швидко втрачає товарний вигляд.

Найбільш оптимальним варіантом буде захистити посіви капусти до того, як трипси поселятися на рослинах, проводячи обробки хімічними засобами. Також хорошим варіантом буде вирощувати гібриди, стійкі до шкідника. Так, гібрид Сапфір f1 має середньої жорсткості лист, який шкідник не може прокусити. Також у гібриду є восковий наліт, який теж є захистом від трипса.

Якщо шкідник вже оселився під 2–3 листом, його складно вивести з рослин. Тому щоб уникнути такого ураження, рекомендується проводити обробки інсектицидами з інтервалом 4–5 днів на початковому етапі розвитку. Далі обробки скорочують до обприскування раз на 7–10 днів. За 3 тижні до збирання врожаю обробки припиняють.

Ще одна проблема, з якою стикаються городники, що вирощують капусту — бактеріози. Для того, щоб уникнути їх на культурних рослинах, важливо проводити обробки мідними препаратами. Той же гібрид Сапфір f1 відрізняється стійкістю до бактеріозів, тому при культивуванні цього гібриду обробляти рослини не обов'язково — вони практично не хворіють. Якщо ж ви помітили невеликі плями коричневого кольору на капусті — це ознака бактеріозу, тому рослинам потрібні обробки мідними препаратами.

Підживлення рослин

Як важливі обробки проти хвороб і трипсів, так і важливі добрива для повноцінного розвитку рослин. Початкові підгодівлі пізньої капусти спрямовані на формування листя, тому повинні містити азот. Їх проводять під час пересадки розсади на грядку чи в період формування 5–го листочка.

Третя і четверта підгодівлі, які проводяться в другій половині літа, повинна включати вже фосфор, магній і калій — вони потрібні для зав'язування качанів, а також забезпечують краще зберігання плодів.

У якості підгодівлі використовують мінеральні добрива. Візьміть 2 ст.л. суперфосфату і 15 г добрив з мікроелементами на 10 л води. На 1 кв.м. використовуйте 6–8 л розчину.

Останню підгодівлю краще проводити за 3 тижні до збирання врожаю. Для цього можна використовувати сірчанокислий калій (40 г) на 10 л води. Вносити добрива можна, поєднавши їх із поливом, щоб не обпекти листя рослин.

Полив капусти

Капуста білокачанна любить вологу, тому потребує помірного регулярного поливу. Особливо потрібна волога рослинам під час закладки і формування качанів. Якщо в цей період немає дощів, молоді рослини важливо поливати майже кожного дня або організувати крапельну систему зрошення.

Після поливу ґрунт розпушують або роблять мульчування. За допомогою мульчі ви затримаєте вологу на довше, а також повітропроникну структуру ґрунту. Занадто рясний полив не принесе користь рослинам. Надмірна волога може викликати появу грибкових інфекцій або розтріскування качана. Проводити полив, якщо це метод дощування, краще ввечері.

Збір врожаю

Збирати качани краще після настання повної зрілості, щоб вони краще зберігалися. Капуста здатна перенести короткочасні заморозки, але краще їх не чекати і зібрати врожай раніше. Зрізають пізні сорти культури, починаючи з кінця серпня і до жовтня.

Як зрозуміти, що капуста готова до збирання? У зрілої капусти жовта і суха верхівка. Стиглі качани щільні на дотик. Зібрати урожай краще в сонячний, теплий день, щоб не було проблем із просушуванням качанів.

Зібрані качани відмінно підійдуть для приготування страв, квашення або зберігання — вони довго можуть лежати і не втрачати смакових якостей. На тих головках, які призначені для зберігання, залишають невеликої довжини качан і 3–4 покриваючих листа.