Як виростити десертний гарбуз

2021-09-17

Одним з головних продуктів осені по праву вважається гарбуз. Солодкий овоч корисний як дорослим, так і дітям. Незважаючи на те, що на 90% він складається з води, у ньому містяться вітаміни А, С, Е, групи В, а також рідкісний вітамін Т і велика кількість необхідних мікроелементів. Особливість гарбуза ще й в тому, що при зберіганні при кімнатній температурі він не втрачає корисних властивостей. Гарбуз корисний для очей, оскільки в ньому більше каротину, ніж у моркві, а також для шлунково–кишкового тракту, сердечно–судинної системи, є дієтичним продуктом.

Хто ж не хоче виростити таке джерело корисних вітамінів на своїй ділянці? Однак при вирощуванні, на перший погляд, такого простого овочу, багато городників припускаються однакових помилок. І в результаті виходить не такий високий урожай, як хотілося б. Тому сьогодні ми розповімо про головні секрети вирощування солодкого гарбуза.

Вибір гібриду

Вирощування будь-якої культури починається з вибору сорту або гібриду. Вибирати гібрид слід, враховуючи особливості клімату конкретного регіону, умов вирощування, а також вибирати такі гібриди, які відрізняються високими смаковими якостями.

  • Гарбуз UG 205 F1 — ранній урожайний гібрид десертного гарбуза. М'якоть має насичений помаранчевий колір, в ньому міститься багато цукру. Вирощування для свіжого вигляду, переробки на джем. У холоді може зберігатися 6–7 місяців. Оптимальна вага плода коливається від 1,5 до 2 кг.
  • Гарбуз Баттернат — середньостиглий сорт з видовженими плодами. М'якоть світло-помаранчева, дуже солодка й ароматна, містить велику кількість каротину, цукрів. Вага гарбуза — 5–9 кг. Вирощується для приготування соків, пюре і для використання у свіжому вигляді.
  • Гарбуз Мускат де Прованс — середньостиглий сорт, який відрізняється округлою формою плода із сигментованою поверхнею. М'якоть яскраво–оранжевого кольору, в гарбузі міститься багато цукрів і сухих речовин. Вирощується для приготування пюре, соків, концентратів.

Секрети вирощування солодкого гарбуза

Від вибору сорту або гібриду залежить багато, але не все. Десертний гарбуз має свої особливості догляду, про які слід знати городникові, який хоче зібрати хороший урожай смачного гарбуза.

Схема посадки гарбуза

Часта помилка, яку допускають фермери при вирощуванні гарбуза, недотримання схеми посадки. Оптимальна відстань при посіві насіння: 2,8 м × 1,0 м. Загущувати посіви вкрай не рекомендується, оскільки кущі можуть пригнічувати ріст один одного, а також гірше буде проходити процес запилення. З іншого боку, більша кількість кущів вимагає більше вологи — у результаті вологи не буде вистачати рослинам, і вони розпочнуть пригнічувати один одного.

При зазначеній схемі посадки при посіві 2 тисяч насіння можна зібрати близько 18 т врожаю. Якщо ж загущувати посіви насіння гарбуза, можна недоотримати частину врожаю.

Підживлення рослин

Підживлення дуже важливі для будь-якої культури, але деякі городники упускають цей момент. Під час початку цвітіння гарбуза потрібно обробити рослини бором. Цей елемент сприяє кращому запиленню і зав'язуванню плодів. Також завдяки бору в майбутньому на батогах буде більше закладено жіночих плодів. Рекомендується провести 2–3 обробки, використовуючи бор у рідкому вигляді.

Захист від хвороб і шкідників

Вибравши стійкий до хвороб сорт або гібрид, рослини не потребуватимуть особливого захисту від грибка. Наприклад, гібрид UG 205 F1 практично не хворіє, тому якщо ви не помічаєте на рослинах ознаки грибкових хвороб, їх можна не обробляти. Помітивши ж ознаки хвороби, можна провести одну обробку фунгіцидами.

А ось шкідники люблять поласувати гарбузом, зокрема, попелиця і трипс. Під час збирання зернових культур всу шкідники починають перебиратися на інші культури, наприклад, на гарбуз. Тому культура потребує 1–2 обробки проти поширених шкідників. Якщо механічну обробку через батоги проводити складно, інсектициди можна додати в крапельну стрічку.

Полив

Часта помилка городників при вирощуванні гарбуза полягає саме в поливі. У ранкові та вечірні години листя рослин відчуває себе добре, але тільки-но починається обіднє сонцестояння, високі температури повітря, листові пластини починають опускатися. Саме тоді фермери припускаються помилки, починаючи вмикати полив рослин. Але робити так не можна, адже опускання листя — це природний процес, так рослини захищають себе від надмірного випаровування вологи.

Щоб зрозуміти, чи потрібен полив рослин чи ні, зробіть ґрунтовий зріз лопатою і подивіться, наскільки глибоко знаходиться волога. Це допоможе зрозуміти, коли потрібен наступний полив. У цілому, гарбуз не любить надмірного зволоження. Якщо рослини залити, можна втратити частину врожаю, оскільки рослина не зав'яже занадто багато плодів. Через сильну зволоженіть буде більше пустоцвітів, менше в'язі. А підсушування, невеликий дефіцит вологи як стрес — це навіть корисно під час цвітіння. Буде більше закладатися жіночих квітів, краще проходити запилення.

Коли на одному кущі буде мінімум 6 плодів, рослини поливають більш інтенсивно. І навіть у цьому випадку полив повинен бути раз на 5–6 днів.

Боротьба з бур'янами

Не обійтися і без бур'янів на будь-якій ділянці. Вони швидко розростаються по території і не дають культурним рослинам нормально розвиватися. Якщо площа з гарбузом невелика, боротьбу з бур'янами ведуть за допомогою просапування. Якщо ж працювати вручну немає можливості, перед посівом вносять досходовий гербіцид, який знищує небажану рослинність. Інших гербіцидів для гарбуза не використовують. Оскільки гарбуз добре плететься і розростається, він сам себе захищає від бур'янів.

Виростити десертний гарбуз не так складно, як здається на перший погляд. Важливо дотримуватися агротехніки культури, вчасно годувати, стежити за поливом і за тим, щоб шкідники не завдали серйозної шкоди рослинам. Сподіваємося, наші рекомендації допоможуть вам виростити високий і якісний урожай солодкого гарбуза. А самі плоди порадують смаком і ароматом.